fbpx
Hambaharja tops, hele, moods, hydrophil

Saksa ökobrändi Hydrophil tooted märtsi lõpuni -5%!

Selleks, et suutervise eest hoolitsemine oleks mõnus ja mugav, on meie veebipoes märtsi lõpuni Saksa ökobrändi tooted -5% soodsamad. Kätte saab tellimused kas kohapealt kliinikust kokkuleppel või pakiautomaadi kaudu.
Vaata lähemalt siit: https://viimsihambakliinik.ee/product-brands/hydrophil/

Hydrophil brändi loojateks on kolm noort meest Christoph, Sebstian & Wanja Saksamaalt, Hamburgist, kellel tekkis idee luua jätkusuutlikud suuhügineenitooted, mille tootmisprotsessis kuluks vett nii vähe, kui võimalik.
Hydrophil (kreeka keeles tähendab Hydrophilic “vett armastav”) tooted on veeneutraalsed, veganid ning õiglaselt toodetud. Veeneutraalne tootmine tähendab, et vett kasutatakse väga kaalutletult, naturaalsed vegan koostisosad(nagu bambus) jällegi kasvavad ilma lisaaineteta ning lisaks kasutatakse Hydrophil toodete puhul AURO värve, mis ei sisalda mineraalõlisid või teisi keemilisi lisandeid, seega ei jäta need jälge põhjaveele, kui need tooted on komposti visatud.
Hydrophil tooted ei sisalda loomseid koostisosi ning neid pole testitud loomade peal.
Kõik tooted (hambaharjad, suuveed, suuõli jne) on toodetud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides.
Meie valikust leiad bambusest hambaharju nii lastele kui täiskasvanutele, suuvee, suuõli, huulepalsami, hambaharja hoidikud, hambapesu topsikud, hambaharja vutlari ning uudistootena meigieemaldus käsna, hambavahe puhastamise harjakesed ning mahedad hambapastad.

Hoidkem endid tervena!