fbpx

Miks valida Viimsi Hambakliiniku arstid oma suutervise eest hoolt kandma?

  • Rakendame kaasaegseid ravimeetodeid
  • Teenuse kvaliteedis oleme pühendunud täiuslikkusele
  • Oleme Eesti Haigekassa partner täiskasvanute hambaravihüvitise ning proteesihüvitise osas.
  • Meil ei ole visiiditasu (v.a. Haigekassa hüvitisega seotud arvetel, mille puhul on nõutav kood “külastuse baashind”)
  • Kogu pere hambaravi ühes kliinikus
  • Lastele tegelusnurk ooteruumis ning igas ravikabinetis, kui vanemal on tarvis vastuvõtule tulles laps ühes võtta

Hammaste profülaktiline puhastus

SÜMPTOMID

Hammastel on näha tumedaid ja heledaid ladestusi, võib esineda kerget veritsust hammaste harjamisel.

KIRJELDUS

Ulatuslikumad ladestused eemaldatakse käsiinstrumentidega, peenpuhastuse tagab soodapesu ja hambakaelte pastapoleerimine. Kaasneb hügieeniõpetus.

Hambakaariese ehk hambaaukude ravi

SÜMPTOMID

Tuikav hammas, hambavalu, hambasse jääb toidujääke, teravad hambaservad

KIRJELDUS

Kõige lihtsamalt öeldes on kaariese ravi hambaaukude parandamine kahjustunud hambakoe eemaldamise ning tekkinud defekti täitmise teel. Hambaauke põhjustab ebapiisav suuhügieen, kahjulike harjumuste mõju hammastele, vale toitumine. Hambahaiguste ennetamiseks oleks hea külastada hambaarsti kaks korda aastas, et suuõõne tervis üle kontrollida.

Parodontoosi ravi ehk igemeravi

SÜMPTOMID

Veritsevad või punetavad igemed

KIRJELDUS

Valutavaid, punetavaid või veritsevaid igemeid ei tohi jätta tähelepanuta - tegemist võib olla igemepõletikuga, mis võib mitteravimisel tõsiseks hambakinnituskudede kahjustuseks kujuneda ning patsient võib hambast ilma jääda.

Hammaste valgendamine

SÜMPTOMID

Hammaste toon on ebaühtlane, hambad on värvunud kohvi või muude tugeva pigmendiga jookide-toitude tarbimise tõttu

KIRJELDUS

Pakume hammaste kapevalgendust Opalescence või PolaWhite 16%-lise valgendusgeeliga, mis on tõhus, ohutu ja mugav ning samuti hammaste soodapesu ehk pärlipesu, millega eemaldatakse kliinikus protseduuri jooksul hamba pinnale ladestunud hambakivi ning pigmendilaigud. Kapevalgenduse kohta saab lugeda täpsemalt siit.

Hammaste soodapuhastus

SÜMPTOMID

Hammaste toon on ebaühtlane, hambad on värvunud kohvi või muude tugeva pigmendiga jookide-toitude tarbimise tõttu

KIRJELDUS

Meie teostame oma patsientidele hammaste soodapuhastust, mille käigus spetsiaalne granuleeritud ja maitsestatud sooda, vee ja õhu survestatud juga, eemaldab hammastele kogunenud katu ja pigmendi. Protseduur on kiire ja valutu, ka raskesti ligipääsetavad kohad, nagu näiteks tihedad hambavahed, saavad puhtaks. Pärast protseduuri on hambad puhtamad, säravamad ja ka valgemad.

Juureravi

SÜMPTOMID

Hammas valutab, on tundlik, ei saa hammustada hambaid kokku ilma valuta

KIRJELDUS

Juureravi on vajalik, kui hambaauk on juba nii sügav, et mikroobid on teinud hamba sisemuses oleva närviruumi. Juureravi tähendab närviruumi ja juurekanalite puhastamist ja täitmist spetsiaalse täitematerjaliga..

Hammaste implanteerimine

SÜMPTOMID

Puuduolevad hambad, mis mõjutab esteetilist väljanägemist/toidu närimist

KIRJELDUS

Kui patsiendil puudub hammas või mitu hammast, siis on implanteerimine ehk tehisjuurele toetuva kunsthambakrooni paigaldamine tänapäeval kõige lihtsam ja mugavam võimalus asendada puuduvad, kaotatud hambad. Paigaldame usaldusväärseid Saksamaal toodetud premium-klassi implantaate, mille eelis võrreldes säästutoodetega on erakordne täpsus ja tehniline idee, mis tagab pikaajalise probleemivaba tulemuse ja varuosad ka mitmekümne aasta pärast.

Hammaste proteesimine

SÜMPTOMID

Kahjustunud hambad, puuduvad hambad

KIRJELDUS

Koostöös laboriga teeb hambaarst patsiendile puuduvate või kahjustunud hammaste asemele kas mitte-eemaldatavad või eemaldavad proteesid. Oleme Eesti Haigekassa partner ning pakume patsientidele võimalust kasutada proteesihüvitist.

Kirurgia

SÜMPTOMID

Kahjustunud hambad; kaebusi tekitavad tarkusehambad

KIRJELDUS

Taastamatute kahjustunud hammaste, lõikununud ja lõikumata probleemsete tarkusehammaste ning luusiseste põletikukollete eemaldamine ning muud kirurgilised protseduurid, mis teostatakse võimalikult valuvabalt.

Piimahammaste ravi

SÜMPTOMID

Lagunenud kahjustunud piimahammas

KIRJELDUS

Suus olevad kahjustunud piimahambad võivad kahjustada ka jäävhambaid. Piimahammaste õige hooldus ning ravi on hammaste arengus väga oluline. Kui piimahamba kahjustused on ulatuslikud, tuleb piimahammas eemaldada.

Viimsi Hambakliinik ootab patsiente

Viimsi Hambakliinikus aitame Teid järgmiste vaevuste korral- hambavalu, puuduvad hambad, veritsevad igemed, pigmenteerunud hambad, ebameeldiva lõhnaga hingeõhk, parodontiit, vaevusi tekitavad tarkusehambad, augud piimahammastes ja kõik muud hammaste ja suutervisega seotud kaebused.

Meie hambaarstid teostavad hambaakaariese ehk hambaaukude ravi, hammaste implanteerimist, parodontoosi ravi, juureravi, hammaste valgendamist, soodapesu, hambakivi eemaldamist, hammaste proteesimist, kirurgiat ning piimahammaste ravi.

Kõiki protseduure püüame läbi viia patsiendile võimalikult valutult ning mugavalt.

Viimsi Hambakliinik on Eesti Haigekassa partner täiskasvanute hambaravi hüvitise ja proteesihüvitise osas.