fbpx
Liitu meie meeskonnaga

Liitu meie meeskonnaga

Viimsi Hambakliinik on tegutsenud 2018 aasta märtsikuust alates ning meid on selle aja jooksul usaldama hakanud suur hulk kohalikke, kuid ka mujalt Eestist tulevaid patsiente. Meie ravijärjekorrad on muutunud veidi pikemaks, kui kiirete murede korral patsientide aitamiseks optimaalne on, seega ootame oma väikesesse töökasse mõnusasse meeskonda täiendust.

Meie missioon – Viimsi Hambakliinik on kogu pere hambakliinik Viimsis, mis on pühendunud täiuslikkusele Viimsi ja selle lähiümbruse elanike suutervise parendamisel läbi kvaliteetse hambaraviteenuse osutamise.
Soovime olla oma kollektiivi jaoks enamat, kui töökoht ja pigem kui meeskond, kus on paindlikud töötingimused ning avatud suhtlemine.
Ootame oma meeskonda professionaalseid kolleege, kes hindavad mõnusat õhkkonda, peavad lugu oma ajast töötades efektiivselt paindliku graafiku alusel, on keskendunud oma töös täiuslikkusele patsientide suutervise parendamisel ning naudivad oma tööd.

Kabinet töökuulutus hambaaarst viimsi hambaarst

See kabinett ootab Sind!

Mida pakume tulevasele Viimsi Hambakliiniku hambaarstile:
* koormus kuni 1,0
* paindlik graafik
* astmeline töötasu % 
* superhea kogenud assistent (kui on soov tuua kaasa oma assistent, on see läbiräägitav)
* tasuta hambaravi, soodustused perele ja sõpradele
* terviseedendus toetus 100 eurot kvartalis
ja palju muudki

Kui tundub, et mõtleme ühtemoodi, palume võtta ühendust numbril +37256290000 või e-posti aadressil jaanika@viimsihammas.ee

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!

Hambaarsti töökuulutus