fbpx

Miks just Viimsi Hambakliinik?

  • Rakendame kaasaegseid ravimeetodeid
  • Teenuse kvaliteedis oleme pühendunud täiuslikkusele
  • Oleme Eesti Haigekassa partner täiskasvanute hambaravihüvitise,  proteesihüvitise ja alla 19-aastaste laste hambaravi osas.
  • Meil ei ole visiiditasu (v.a. Haigekassa hüvitisega seotud arvetel, mille puhul on nõutav kood “külastuse baashind”)
  • Kogu pere hambaravi ühes kliinikus
  • Lastele tegelusnurk ooteruumis ning igas ravikabinetis, kui vanemal on tarvis vastuvõtule tulles laps ühes võtta
  • Soovime hambaarsti külastuse teha meeldivaks kogemuseks ning kõiki protseduure püüame läbi viia võimalikult valutult ning mugavalt.

Viimsi Hambakliinikusse hambaarsti vastuvõtule aja broneerimisel ei pea Te muretsema, kui täpset teenust valida nimistust ei suuda, valides “Hambaaukude ravi ja ennetamine”, on Teile broneeritud tunniajane vastuvõtuaeg, “Konsultatsiooni” valides aga on teie päralt pool tundi.
Soovi korral saab mure kirjeldada ka lisainfo kastikesse või kohapeal doktorile rääkida.
Broneeringus soovitud vastuvõtuaja sobivuse kinnitame Teile e-posti teel.

Hetkel ei broneeri me sellesse aastasse uusi laste hambaravi visiite, kuna Tervisekassa raviraha mahud on lõppemas. Kui teil on mure või hambavalu, palun helistage 60 999 10 ja püüame lahenduse leida. Laste korralistesse visiitidesse ootame teid aega broneerima perioodile alates 2.jaanuar 2024.

Tuletame meelde, et kui Te ei saa mingil põhjusel vastuvõtule tulla, palume visiidiaja tühistada või muuta vähemalt 24 tundi enne, et saaksime vastuvõtuaja järgmisele abivajajale välja pakkuda. Korduval visiidile etteteatamata mitteilmumisel on meil vastavalt hinnakirjale õigus esitada nõue hüvitisele summas 30€. 

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!

dr. Martin Lauk Viimsi Hambakliinik